A A A K K K
людям з порушенням зору
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Рогатинської міської ради

Електронні освітні ресурси

Graasp - платформа цифрової освіти

  Graasp – платформа, що дає змогу вчителям створювати віртуальні дослідницько-навчальні простори, структуровані відповідно до фаз навчального процесу. Вчителі можуть дати посилання на ці простори своїм учням, що дозволить їм навчатися як індивідуально, так і в групах.

09:30 26.10.2022

Інтерактивне моделювання для природничих наук та математики

  PhET – набір інтерактивних комп’ютерних моделей на основі наукових досліджень для навчання та вивчення фізики, хімії, математики та інших наук. PhET-моделювання можна запустити в мережі або завантажити безкоштовно з сайту PhET. Симуляції – це анімовані, інтерактивні та ігрові середовища, де учні навчаються через дослідження.

09:23 26.10.2022

Plickers — це безкоштовна карткова робота, яка сподобається вашим учням

 Plickers – мобільний додаток, який “зчитує” спеціальні картки з відповідями учнів за лічені секунди та виводить статистику на екран телефону вчителя. Додаток використовують для швидкої перевірки, аби дізнатись, чи розуміють учні поняття та чи освоюють ключові навички.

09:19 26.10.2022

Інтерактивні онлайн-дошки для дистанційного навчання та спільної роботи

Classroomscreen - безліч інструментів для навчання в одному місці. Користуватися дошкою можна безкоштовно. Працювати в додатку можна через браузер. Він має кілька функцій: можна вибрати фон, використовувати не тільки білу дошку, а й повноцінні зображення, їх можна завантажити з комп'ютера, наприклад, якщо це урок географії, на фон можна поставити карту; в текстове поле можна вводити інструкції до завдань; можна вибрати мову; є таймер – можна встановити певний час для вирішення конкретного завдання; є світлофор: учень може натиснути на червоний колір, якщо йому потрібна допомога, а вчитель може включати зелений, щоб показати початок роботи, а червоний – кінець; режим малювання – для зображення можна використовувати ділянку дошки або всю її площу; можна встановити дозволений рівень шуму на занятті: тиша, можливий шепіт, запитати сусіда і спільна робота.  

15:47 10.10.2022

Canva

 Canva – платформа графічного дизайну

15:43 10.10.2022

LearningApps

 LearningApps.org - сервіс для підтримки процесів навчання та викладання

15:40 10.10.2022

На Урок

 На Урок - освітній проект

15:37 10.10.2022

Всеосвіта

  Всеосвіта - національна освітня платформа

15:28 10.10.2022

Вхід для адміністратора