A A A K K K
людям з порушенням зору
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Рогатинської міської ради

Мовно-літературна галузь

Посібник “Подолання освітніх втрат з української мови та літератури. Методичні рекомендації та приклади уроків”

Посібник “Подолання освітніх втрат з української мови та літератури. Методичні рекомендації та приклади уроків”, розроблений проєктом “Клуб НУШ” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

08:19 21.04.2023

Вебінар «Цікавий та ефективний початок вивчення німецької мови: практичні поради»

Повідомляємо, що відповідно до річного плану роботи Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти у співпраці з міжнародним освітнім центром «Dinternal Education» відбудеться вебінар “Tipps für einen guten Start ins Deutschlernen”.

10:39 08.03.2023

ВАЖЛИВІ ІНТЕРНЕТ-РЕСУРСИ ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

 British Council – містить  велику кількість найновіших публікацій із актуальної тематики. У нагоді стануть потужні ресурси для вчителів початкової, середньої та старшої школи для усіх рівнів. Можливість скористатися  матеріалами про важливі події, вебінари, конференції, семінари робить учителя обізнаним із найновішими світовими тенденціями у викладанні англійської мови. А тренувальні курси з різної тематики для вчителів та здобувачів освіти додадуть практичних навичок у поглибленому опануванні мовних та мовленнєвих умінь.

11:47 09.12.2022

ДОРОЖНЯ КАРТА вчителя мовно-літературної галузі: інструментарії оцінювання (для 5 та 6–11 класів закладів загальної середньої освіти)

ДОРОЖНЯ КАРТА вчителя мовно-літературної галузі: інструментарії оцінювання (для 5 та 6–11 класів закладів загальної середньої освіти)

16:31 15.11.2022

Вхід для адміністратора