A A A K K K
людям з порушенням зору
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Рогатинської міської ради

Події

Психологічний практикум «Вчимося взаємодіяти» для вчителів 1-х класів Рогатинської громади

17 листопада 2023 року для вчителів 1-х класів Рогатинської громади консультантами ЦПРПП Іриною Ковальською та Оксаною Романів організовано і проведено психологічний практикум «Вчимося взаємодіяти». Одна з найважливіших умов “виживання” в професії для педагогів – уміння відновлювати власну ресурсність та емоційний стан.

11:24 21.11.2023

Освітній онлайн-інтенсив для вчителів математики 5-6 класів НУШ

В ЦПРПП, 9 листопада 2023 року, відбувся освітній онлайн-інтенсив для вчителів математики 5-6 класів НУШ. На зустрічі обговорювалися питання щодо виконання інстуктивно-методичних рекомендацій математичної освітньої галузі. Освітній інтенсив провели директор Центру Світлана БАГРІЙ та керівник методичного об’єднання вчителів математики Галина БОДНАРЧУК. Напрацьовано методичний кейс щодо ведення щоденника спостережень, написання контрольних робіт та виставлення оцінок. Всі учасники зустрічі отримали електронні ресурси для роботи.

16:03 14.11.2023

Співпраця з міжнародною Гуманітарною Організацією HIAS в Україні

   Центр професійного розвитку педагогічних працівників Рогатинської міської ради висловлює щиру вдячність та шанування директору Міжнародної Гуманітарної Організації HIAS в Україні Еріці Альфагаме за плідну співпрацю у сфері психосоціальної підтримки населення.

15:27 08.11.2023

Застосування у закладах освіти норм нового Положення про атестацію

  З 1 вересня 2023 року у закладах освіти набуло чинності нове Положення про атестацію педагогічних працівників. Впродовж осінніх канікул ЦПРПП , директор Світлана БАГРІЙ , було проведено онлайн консультування для вчителів, які будуть атестуватися у 2024 році та керівників ЗО у яких немає атестаційних комісій І рівня. Розглянуто найактуальніші питання підготовки педагогів до атестації.

15:58 30.10.2023

Педагогічний практикум «Освітні втрати та їх подолання» для вчителів мовно-літературної освітньої галузі

Осінні канікули – це період для традиційних зустрічей професійних спільнот Рогатинської громади. Вчора, 25.10.2023 року, вчителі мовно-літературної освітньої галузі взяли участь в педагогічному практикумі «Освітні втрати та їх подолання», який провела директор Центру Світлана БАГРІЙ.

14:11 30.10.2023

Вхід для адміністратора