A A A K K K
людям з порушенням зору
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Рогатинської міської ради

Вітаємо на офіційному сайті Центру професійного розвитку педагогічних працівників Рогатинської міської ради

 

Головною метою комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Рогатинської міської ради» є сприяння професійному розвитку педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, консультування педагогів щодо професійного розвитку, здійснення їх психологічної підтримки та поширення інформації про можливості підвищення кваліфікації.

 

Місія:

  • забезпечення ефективного та якісного консультативного супроводу освітнього процесу;
  • створення оптимальних умов для професійного удосконалення, фахового росту та розвитку педагогічних працівників закладів освіти;
  • розробка якісних науково-методичних продуктів;
  • формування позитивного іміджу педагогічної діяльності через конкурсну, проєктну, суспільно-громадську діяльність;
  • супровід процесу оперативного реагування педагогів на виклики реформи галузі та реалізації Концепції «Нова українська школа»

Цінності:

  • інноваційність та креативність;
  • лідерство та командна робота;
  • взаємодія та співпраця

Візія:

 

Високопрофесійний, ефективний, активний, успішний педагог, що впроваджує інновації, вміло користується педагогічними технологіями, оперує сучасними та традиційними формами, методами та засобами навчання; творча атмосфера співпраці, здоровий мікроклімат у кожному педагогічному колективі, і як наслідок – успішний випускник Нової української школи.

 

Створюємо простір можливостей для розвитку педагогічної майстерності, реалізації творчої ініціативи, атмосферу дружньої взаємодії.

 

Запрошуємо до співпраці!

 

Останні новини:

Майстер-клас для вчителів 3-х класів «Техніки роботи з текстом в контексті розвитку читацької грамотності та читацької компетентності».

4 квітня 2024 р. в Центрі професійного розвитку педагогічних працівників відбувся  майстер-клас для вчителів 3-х класів «Техніки роботи з текстом в контексті розвитку читацької грамотності та читацької компетентності».

21:24 04.04.2024

Майстер-клас за книгою Марії Титаренко «Не музи, а м’язи. 50 вправ із творчопису»

21 березня 2024 року для вчителів української мови та літератури проходив майстер-клас за книгою Марії Титаренко «Не музи, а м’язи. 50 вправ із творчопису», який провела директор Центру Світлана Багрій.

15:47 25.03.2024

Освітній інтенсив для вчителів 2-х класів "Формувальне оцінювання в дії: Що? Де? Як? (Від теорії до практики)"

29 лютого 2024 року на базі Центру професійного розвитку педагогічних працівників відбувся освітній інтенсив для вчителів 2-х класів «Формувальне оцінювання в дії: Що? Де? Як? (Від теорії до практики)».

15:28 06.03.2024

Вхід для адміністратора