A A A K K K
людям з порушенням зору
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Рогатинської міської ради

Вітаємо на офіційному сайті Центру професійного розвитку педагогічних працівників Рогатинської міської ради

 

Головною метою комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Рогатинської міської ради» є сприяння професійному розвитку педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, консультування педагогів щодо професійного розвитку, здійснення їх психологічної підтримки та поширення інформації про можливості підвищення кваліфікації.

 

Місія:

  • забезпечення ефективного та якісного консультативного супроводу освітнього процесу;
  • створення оптимальних умов для професійного удосконалення, фахового росту та розвитку педагогічних працівників закладів освіти;
  • розробка якісних науково-методичних продуктів;
  • формування позитивного іміджу педагогічної діяльності через конкурсну, проєктну, суспільно-громадську діяльність;
  • супровід процесу оперативного реагування педагогів на виклики реформи галузі та реалізації Концепції «Нова українська школа»

Цінності:

  • інноваційність та креативність;
  • лідерство та командна робота;
  • взаємодія та співпраця

Візія:

 

Високопрофесійний, ефективний, активний, успішний педагог, що впроваджує інновації, вміло користується педагогічними технологіями, оперує сучасними та традиційними формами, методами та засобами навчання; творча атмосфера співпраці, здоровий мікроклімат у кожному педагогічному колективі, і як наслідок – успішний випускник Нової української школи.

 

Створюємо простір можливостей для розвитку педагогічної майстерності, реалізації творчої ініціативи, атмосферу дружньої взаємодії.

 

Запрошуємо до співпраці!

 

Останні новини:

Щоденник професійного розвитку

Великі перемоги складаються з маленьких кроків. Сьогодні в межах проєкту «Навчаємось разом» для допомоги директорам закладів загальної середньої освіти нашої громади в опануванні  компетентностей відповідно до Професійного стандарту вчителя отримали Щоденники професійного розвитку та постери «Як використовувати професійний стандарт учителя». Щиро дякуємо команді проєкту «Навчаємось разом» за чудові планери на основі Професійного стандарту.

11:58 25.11.2022

Психологічна допомога в коробці

Громадська організація «Всеукраїнський громадський центр «Волонтер», в рамках проєкту психологічної підтримки «Поруч», передали Центру професійного розвитку педагогічних працівників Рогатинської міської ради бокси  «Психологічна допомога в коробці». Щиро дякуємо за канцелярські приладдя, методичну літературу та розвиткові  матеріали, які необхідні у роботі психологічної служби нашої громади.

15:23 23.11.2022

Нарада з керівниками ЗЗСО

23.11.2022 року Світлана Багрій, директор ЦПРПП, взяла участь в онлайн-нараді відділу освіти Рогатинської міської ради з керівниками ЗЗСО громади.

08:48 23.11.2022

Цифрові інструменти Google для освіти

Міністерство освіти і науки України за підтримки Google Україна задля розширення можливостей використання цифрових інструментів для організації дистанційного навчання й підвищення ефективності освітнього процесу організовує безоплатне навчання в межах програми “Google Digital Tools for Education/ Цифрові інструменти Google для освіти”, яке здійснюватиметься протягом 2022/2023 навчального року.

16:37 16.11.2022

НУШ в дії: математика

09.11.2022 року на базі Центру професійного розвитку педагогічних працівників відбувся онлайн-семінар вчителів математики Рогатинської МР «НУШ в дії: математика». Консультант ЦПРПП Ірина Березюк закцентувала увагу присутніх на групах загальних результатів навчання, визначених у Свідоцтві досягнень та вимогах до обов’язкових результатів навчання учнів у математичній освітній галузі.

11:50 10.11.2022

Вхід для адміністратора